30Apr

Пријем родитеља

 

БОГАТО ДРВО

 

 

 

 

 

 

 

                                                          ИНДИВИДУАЛНИ РАЗГОВОРИ СА РОДИТЕЉИМА

                    НАСТАВНИКА  ОШ „ПРВА ВОЈВОЂАНСКА БРИГАДА“ НОВИ САД за школску 2018/19.

1. АНДРИН ДРАГАН-српски језик

 

среда 3.час
2. АТАНАСКОВИЋ АЛЕКСАНДАР-технич.

 

понедељак 3.час
3. АЏИЋ ДАНИЈЕЛА-енглески

 

среда 16.15
4. БАЊАЦ МИТАР-физичко

 

понедељак 4.час
5. БАРИШИЋ ДУШАНКА-учитељица

 

понедељак 16.10
6. БАСРАК СМИЉКА-физика

 

уторак 1.час
7. БАЦКОВИЋ ДРАГОСЛАВ-техничко

 

петак 5.час
8. БИБЕР СВЕТЛАНА-музичко

 

уторак 3.час
9. БОЛМАНАЦ ЕЛЕОНОРА-учитељица

 

четвртак 4.час
10. БОШЊАК ЗОРАН-учитељ

 

понедељак 16.10
11. БУЛАТОВИЋ ЈАСМИНА-учитељица

 

четвртак 2.час
12. БОГОСАВЉЕВИЋ БРАНКА-математика

 

уторак 3.час
13. БУГАРИН МИЉАН-техничко

 

среда 5.час
14. ВЕЉКОВИЋ ТАТЈАНА-физичко

 

петак после 6.часа
15. ВЕРИШ СТАНИМИРОВ НИНА-учитељ

 

четвртак 3.час
16. ВОЈНАК ВЕРА-музичко

 

А – среда 4.час;  Б- четвртак 5.час
17. ВУЛИКИЋ МИРЈАНА-енглески

 

четвртак 4.час
18. ВУЧУРОВИЋ СНЕЖАНА-учитељица

 

четвртак 2.час
19. ДАДИЋ ФЛОРИКА-физика

 

петак 3.час
20. МАРАВИЋ МАРИЈА-веронаука

 

уторак 5.час
21.
22. ЖИВКОВИЋ ГОРДАНА-учитељица

 

четвртак 4.час
23. ИГЊАТИЋ НЕВЕНКА-географија

 

уторак 2.час
24. ИЛИЈИН МИЛИВОЈ-математика

 

четвртак 3.час
25. ИЛИЋ СЛОБОДАНКА-техничко четвртак 3.час

 

26. ИСАК ДРАГАНА-грађанско

 

уторак 4.час
27. ЈАКОВЉЕВ ОЛИВЕРА-русински

 

Након наставе језика
28. ЈАНЕШ ИВАН-математика

 

понедељак 2.час
29. ЈЕЗДИМИРОВИЋ ДРАГИЦА-хемија

 

Након 6.часа средом
30. ЈОЈКИЋ БОРИСЛАВА-учитељица

 

понедељак 16.10
31. КАЛАМКОВИЋ СНЕЖАНА-хемија

 

четвртак 4.час
32. КАЊУХ ВЛАДИМИР-информатика

 

уторак 5.час
33. КИСЕЛИЦА ТАМАРА-учитељица

 

понедељак 2.час
34. КНЕЖЕВИЋ МАРЈАНОВИЋ САНДРА-немачки језик

 

среда 3.час
35. КОВАЧЕВИЋ БОЖИДАР-физика

 

Четвртком после 6.часа, последње недеље у месецу
36. КОВАЧЕВИЋ АЛЕКСАНДРА-музичко

 

четвртак 3.час
37. КОЉЕВИЋ ВОЈИСЛАВА-енглески језик

 

четвртак  11.30 преподне ;16.10 поподне
38. КОЊЕВИЋ МИЛОШЕВИЋ НИКОЛИНА

 

четвртак 3.час
39. КОСАНОВИЋ ДУШАН-учитељ

 

Сваки дан у боравку
40. КРИВОКУЋА БИЉАНА-учитељица

 

четвртак 5.час
41. КРИЧКОВИЋ ДАНИЈЕЛА-биологија

 

петак 5.час
42. ЛАЛИЋ ЈЕЛЕНА-веронаука

 

уторком 6.час преподне; четвртком 5.час поподне
43. ЛАЦКОВИЋ РАДМИЛА-српски језик

 

среда 10.45 или 16.15
44. ЛУКИЋ ЈЕЛЕНА-учитељица

 

Сваким даном у боравку
45. МАЛЕТИЋ МУШИЦКИ ЖЕЉКА-учитељ

 

четвртак 3.час
46. МАРЈАНОВИЋ МИРЈАНА-математика

 

петак 2.час
47. МАРЦИКИЋ НАТАША-математика

 

петак 3.час
48. МАТИЋ МИЛИЦА-учитељица

 

петак 3.час
49. МАТИЋ ТЕЛЕЧКИ АЛЕКСАНДРА-учит.

 

петак 2.час
50. МАШИЋ ДРАГАНА-веронаука

 

среда 6.час
51. МЕДВЕЂ САМУЕЛ-словачки

 

Након наставе језика
52. МИЛИСАВЉЕВИЋ ПАСКАШ ГОРДАНА-немачки језик четвртак 3.час
53. МИЛОЈКОВИЋ СНЕЖАНА-математика

 

уторак 4.час
54. МИЉАНИЋ БОРИСАВ-физичко

 

уторак 2.час
55. МИЉАНИЋ СНЕЖАНА-географија

 

среда 3.час
56. МИХАЈЛОВИЋ МАРИЈАНА-учитељица

 

понедељак 4. час
57. МИШКОВИЋ АЛЕКСАНДРА-учитељица

 

среда 2.час
58. МРАКОВИЋ ГОРАНА-учитељица

 

понедељак 5.час
59. МРКШИЋ ЗОРИЦА-српски језик

 

среда 4.час
60. НЕДИЋ БРАНИСЛАВА-учитељица

 

четвртак 5.час
61. НЕДИЋ ПЕТАР-учитељица

 

четвртак 5.час
62. НИКОЛИЋ МИРОСЛАВА-учитељица

 

понедељак 3. час
63. НОВАЧИЋ ВАЛЕНТИН-информатика

 

уторак 5.час
64. НОВЧИЋ МАМУЛА НЕВЕНКА-учитељ

 

понедељак 16.10
65. ОПАЧИЋ ЕЛЕОНОРА (ЖЕЉКА ГАБОР-српски језик

 

понедељак 4.час
66. ПАВЛОВИЋ МАРКОВИЋ ИРЕНА-учит.

 

четвртак 5.час
67. ПАПИЋ БИЉАНА-учитељица

 

четвртак 2.час
68. ПЕТРОВИЋ СРБА-информатика

 

Након наставе информатике
69. ПЕШИЋ ВЕСНА-учитељица

 

четвртак 3.час
70. ПОЗНИЋ ДЕЈАН-историја

 

четвртак 2.час
71. ПРАЛИЦА НАТАША-енглески

 

петак 3. час
72. ПРЕКРПОВИЋ ВЕСНА-хемија

 

петак 5. час
73. ПРОДАНОВИЋ МАЈА-учитељица

 

среда 5.час
74. ПРОЛЕ АНА-географија

 

среда 2. час
75. РАДИН КРСТИЊА-ликовно

 

петак после 6. часа
76. РЕЏЕК ГЕОРГ-ликовно

 

четвртак 4.час
77. РОЖМАРИЋ ТОМИСЛАВ-физичко

 

среда 2.час
78. СИМИН МАРИЈА-енглески четвртак 6.час

 

79. СИМИЋ ЈЕЛЕНА-немачки

 

четвртак после 6.часа
80. СТАНКОВИЋ САЊА-учитељица

 

среда 3.час
81. СТОЈИЋ МАРИЈАНА-учитељица

 

четвртак 3.час
82. СТОЈИЋ ЖЕЉКО-историја

 

уторак 3.час
83. СТОКИЋ САЊА-учитељица

 

Сваким даном у боравку
84. СУДАРОВ ЉИЉАНА-историја

 

петак 3. час
85. ТАНАЦКОВИЋ ПРЕДРАГ-физичко

 

уторак 3.час
86. ТИР БОРЉА МАРИЈА-српски језик

 

уторак 3.час
87. ТОКИН МАРИНА-српски језик

 

среда 5.час

 

88. ТРИФУНОВИЋ ДРАГАНА-учитељица

 

Сваким даном у боравку
89. ФИЛИПОВИЋ ЉИЉАНА-биологија

 

уторак 3.час
90. ХАЈДУКОВИЋ ГОРДАНА-учитељица

 

уторак 2.час
91. ХЕРУБЕЛ ОТИЛИЈА-биологија

 

уторак 2.час
92. ЏУЏАР ЈАСНА-учитељица

 

среда 3.час