Blog, News, Најважније, Новости, Такмичења

9Jun

Резултати такмичења 2015/16. шк.год.

Share from Pixlr

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА 15.16.

И ОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ  НАШИ УЧЕНИЦИ СУ ПОСТИГЛИ ФАНТАСТИЧНЕ РЕЗУЛТАТЕ НА СВИМ НИВОИМА ТАКМИЧЕЊА. ЗНАЊЕ, РАД И ТРУД СУ УРОДИЛИ ПЛОДОМ.

ЧЕСТИТАМО НАШИМ УЧЕНИЦИМА И ЊИХОВИМ НАСТАВНИЦИМА НА ПОСТИГНУТИМ РЕЗУЛТАТИМА!

  1. Радојичић Милош, 3-1, Прво место на фестивалу дечјих луткарских позоришта, ментор Сања Станковић

  2. Паравиња Лазар, 3-4 Прво место на општинском такмичењу из математике, ментор Гордана Хајдуковић

  3. Цебара Ива, 3-1 Треће место на општинском такмичењу из математике, ментор Маријана Михајловић

  4. Милошевић Милош, 3-7 Треће место на општинском такмичењу из математике, ментор Сања Станковић

  5. Сладојевић Михајло, 3-2 Треће место на општинском такмичењу из математике, ментор Мирослава Николић

  6. Прокић Дора, 4-4 Треће место на општинском такмичењу из математике и треће место на Окружном такмичењу из математике, ментор Маријана Стојић

  7. Недeљков Ива, 4-1 Прво место на општинском такмичењу из математике и прво место на окружном такмичењу из математике, ментор Гордана Живковић

  8. Зорица Василије, 4-5 Треће место на општинском такмичењу из математике и похвала на окружном такмичењу из математике, ментор Маја Продановић

  9. Морача Никола, 4-3 Похвала на општинском такмичењу из математике и  похвала на окружном такмичењу из математике, ментор Александра Матић

  10. Бајшев Јована, 4-4 Похвала на општинском такмичењу из математике и похвала на окружном такмичењу из математике, ментор Маријана Стојић

  11. Николић Александра, 4-4 Похвала на општинском такмичењу из математике, ментор Маријана Стојић

  12. Милосављевић Тијана, 5-1 Треће место и бронзано признање на међународној смотри информатичке писмености, ментор Гаврилов Глиша

  13. Радуловић Даница, 5-7 Друго место на општинском такмичењу из српског језика, ментор Елеонора Опачић

  14. Курбалија Игор, 5-4 Друго место на општинском такмичењу из српског језика, ментор Зорица Мркшић

    треће место на републичком такмичењу из ликовне културе, ментор Крстиња Радин

  15. Василић Бошко, 5-7 Друго место на општинском такмичењу из српског језика, ментор Елеонора Опачић

  16. Сладојевић Катарина, 5-1 Друго место на општинском такмичењу из српског језика, ментор Зорица Мркшић

  17. Сикимић Лука, 5-4 Треће место на општинском такмичењу из српског језика, ментор Зорица Мркшић

  18. Терек Сташа, 5-4 Друго место на окружном такмичењу из информатике и треће место на окружном такмичењу из моделарства, ментор Слободанка Илић

  19. Рутонић Виктор, 6-3 Треће место и бронзано признање на међународној смотри информатичке писмености, ментор Гаврилов Глиша

  20. Куљанчић Урош, 6-3 Треће место на општинском такмичењу из историје и треће место на окружном такмичењу из историје, ментор Стојић Жељко

  21. Бјелић Дарко, 6-3 Треће место на општинском такмичењу из историје и треће место на окружном такмичењу из историје, ментор Стојић Жељко

  22. Рутонић Виктор, 6-3 Прво место на општинском такмичењу из историје и треће место на окружном такмичењу из историје, ментор Стојић Жељко

  23. Радукић Урош, 6-3 Друго место на општинском такмичењу из историје и треће место на окружном такмичењу из историје, ментор Стојић Жељко

  24. Жерајић Tеодора, 6-6 Треће место на општинском такмичењу из српског језика, ментор Марија Тир Борља

  25. Кукић Јана, 6-2 Друго место на општинском такмичењу из српског језика, ментор Марија Тир Борља

  26. Фаранов Милош, 6-1 Друго место на општинском такмичењу из историје, ментор Стојић Жељко

  27. Гемовић Немања, 6-2 Треће место на окружном такмичењу из физике, ментор Флорика Дадић

    прво место на општинском такмичењу из информатике,

    прво место на окружном такмичењу из информатике и пласман на републичко такмичење из информатике, ментор Гаврилов Глиша

  28. Видаковић Милан, 6-2 Треће место на републичком такмичењу из атлетике, скок у вис, ментор Томислав Рожмарић

  29. Ерцег Лука, 6-2 Друго место на општинском такмичењу из информатике и пласман на окружно такмичење, ментор Гаврилов Глиша

  30. Радукић Урош, 6-3 Прво место и златно признање на међународној смотри информатичке писмености, ментор Гаврилов Глиша

  31. Катарина Симовић, 6-5 Прво место и златно признање на међународној смотри информатичке писмености, ментор Гаврилов Глиша

  32. Велимировић Вељко, 6-5 Треће место на републичком такмичењу у џудоу, ментор Томислав Рожмарић

  33. Милошевић Соња, 6-6, Четврто место на републичком такмичењу у пливању, ментор Томислав Рожмарић

  34. Буџаров Филип, 7-6  Друго место на оштинском такмичењу из географије и треће место на окружном такмичењу из географије, ментор Снежана Миљанић

  35. Вернер Реља, 7-4 Друго место на општинском такмичењу из географије, ментор Снежана Миљанић

  36. Мамула Душан, 7-4 Друго место на општинском такмичењу из географије, ментор Снежана Миљанић

  37. Чамџић Милан, 7-6 Друго место на општинском такмичењу из географије, ментор Снежана Миљанић

  38. Николић Јелена, 7-4 Треће место на општинском такмичењу из српског језика и треће место на окружном такмичењу из српског језика, ментор Николина Коњевић

  39. Мазињанин Тијана, 7-3 Прво место на општинском такмичењу из српског језика и треће место на окружном такмичењу из српског језика, ментор Зорица Мркшић

  40. Галић Катарина, 7-6 Прво место на општинском такмичењу из српског језика, ментор Николина Коњевић

  41. Копривица Александра, 7-7 Друго место на окружном такмичењу из информатике, ментор Слободанка Илић

  42. Радуловић Давид, 7-7 Прво место на општинском такмичењу из историје, ментор Љиљана Сударов

  43. Кушлаковић Никола, 7-7 Прво место на општинском такмичењу из историје, ментор Љиљана Сударов

  44. Ачански Дамјан, 7-6 Прво место у стрипу , ментор Крстиња Радин

  45. Калаба Марина, 8-7 Треће место на општинском такмичењу из географије, ментор Ана Проле и

    треће место на општинском такмичењу из енглеског  језика

    друго место на окружном такмичењу из енглеског језика,

    ментор Војислава Кољевић

    Прво место и златно признање на међународној смотри информатичке писмености, ментор Гаврилов Глиша

  46. Мркић Филип, 8-7 Друго место на општинском такмичењу из историје и треће место на окружном такмичењу из историје, Жељко Стојић и

    друго место на окружном такмичењу из биологије,

    ментор Данијела Кричковић

    прво место за фотографију, ментор Георг Реџек

  47. Перовић Катарина, 8-2 Друго место на окружном такмичењу из биологије,

    ментор Љиљана Филиповић

  48. Зубић Алекса, 8-5 Прво место на општинском такмичењу из историје и треће место на окружном такмичењу из историје, ментор Жељко Стојић

    Друго место на општинском такмичењу из географије и

    треће место на окружном такмичењу из географије, ментор Ана Проле

  49. Марић Стефан, 8-3 Треће место на општинском такмичењу из географије, ментор Ана Проле

  50. Чуљак Борис, 8-5 Друго место на општинском такмичењу из географије, ментор Ана Проле

  51. Божовић Јована, 8-4 Треће место на општинском такмичењу из географије, ментор Ана Проле и

    треће место на општинском такмичењу из српског језика,

    ментор Марија Тир

  52. Глођовић Нина, 8-2 Треће место на општинском такмичењу из географије, ментор Ана Проле

  53. Стојадиновић Катарина, 8-4 Прво место на општинском такмичењу из српског језика, ментор Марија Тир

  54. Сикимић Николина, 8-7 Прво место на општинском такмичењу из историје, ментор Жељко Стојић

    прво место за фотографију, ментор Георг Реџек

  55. Анкић Дора, 8-4 Друго место на општинском такмичењу из историје, ментор Жељко Стојић

  56. Крстин Никола, 8-4 Треће место на окружном такмичењу из српског језика на књижевној олимпијади, ментор Марија Тир Борља

    Прво место и златно признање на међународној смотри информатичке писмености, ментор Гаврилов Глиша

  57. Субић Јелена, 8-4 Треће место на окружном такмичењу из српског језика на књижевној олимпијади, ментор Марија Тир Борља

  58. Крстић Милан, 8-4 Треће место на окружном такмичењу из српског језика на књижевној олимпијади, ментор Марија Тир Борља

  59. Митровић Алекс, 8-7 Треће место на општинском такмичењу из енглеског језика, ментор Војислава Кољевић

  60. Грубор Александра, 8-6 Прво место на републичком такмичењу из ликовне културе, ментор Крстиња Радин

  61. Радовић Никола, 8-4 Прво место и златно признање на међународној смотри информатичке писмености, ментор Гаврилов Глиша